poranny rock earl grey blue

Herbata liściasta Poranny Rock Earl Grey Blue 65g

19.69 PLN

Herbata Earl Grey Blue to organiczna herbata liściasta wprost z krainy Buddy i Shivy. Wietnamskie liście herbaty pierwszej jakości w połączeniu z europejskim chabrem dają się poznać jako doskonała mieszanka królewskiego napoju.

W skład suszu herbacianego wchodzi baza w postaci liści czarnej herbaty znanej jako (Ceylon Ruhuna), płatki bławatka (Centaurea cyanus) – niezmiernie popularnej rośliny ozdobnej spotykanej na grządkach całej Europy – oraz delikatny, lecz zarazem doskonale wyczuwalny, cytrusowy akcent bergamotki. Połączenie to gwarantuje doskonały smak, pełen głębi i klasycznego aromatu.

 Dzięki naszej herbacie możesz przenieść się w klimat prawdziwego brytyjskiego domu, w którym Królową popołudniowego stołu jest niewątpliwie herbata Earl Grey Blue. Substancje zapachowe wyzwalane procesem parzenia rozchodzą się delikatną mgiełką po całym pomieszczeniu, zachęcając domowników, gości czy kontrahentów do cieszenia się smakiem tej pysznej herbaty.

Podsumowując można śmiało powiedzieć, że ta mieszanka jest bazą do przygotowania herbaty idealnie pasującej do każdej pory dnia. Herbaty będącej połączeniem kunsztu kiperów z Dalekiego Wschodu, doświadczenia plantatorów bergamoty z południa Europy i najbardziej wykwalifikowanych ogrodników regionu centralnego, odpowiedzialnych za dostarczenie płatków chabra.

Zalecamy poczekać 4 minuty po zalaniu wrzątkiem 3/4 łyżeczki herbaty. Po tym czasie herbata uwalnia pełnię smaku.


Twoje zakupy

Zakupy razem:

0.00 PLN

poranny rock earl grey blue