*** Coffee Star Blog ***

JA, PACZKA - SZLACHETNY CEL

   Wybaczcie za krótką ciszę na blogu, ale to ze względu na zawirowania związane z akcją, której poświęcimy dzisiejszy artykuł. Na początek pytanie: Lubicie pomagać? Wierzymy, że tak. :) Czytajcie dalej! 

Przeczytaj więcej

Wariacje Kawowe - Kilka przepisów na pyszną kawę

   Zapewne większość z Was nie wyobraża sobie poranka bez pysznej kawy. Nie ma co się dziwić, napój ten ma niezwykle zbawienne właściwości, szczególnie teraz - w chłodne jesienne dni. Jednak częste picie kawy o tym samym smaku, wprowadza w nasze życie pewną rutynę. Może warto czasem ją przełamać i spróbować czegoś nowego? Dzisiaj chcielibyśmy podsunąć Wam kilka ekspresowych przepisów na innowacyjną kawę. Zachęcamy do wypróbowania!


Przeczytaj więcej

Poranny Rock - Kawa Ciemno Palona

      Czy zastanawialiście się kiedyś jaki rodzaj kawy wybieracie, sięgając kolejny raz po pierwszą lepszą zieloną paczkę z supermarketu? Choć jest to kawa ciemno palona, w większości przypadków z niskiej półki cenowej oraz jakościowej. Ludzie jednak szybko przyzwyczajają się do smaków, a zachęcająca cena owych kaw powoduje, że ich popularności w najbliższym czasie nic nie zagraża.. 

Przeczytaj więcej

Poranny Rock - Herbata Earl Grey Blue

   Herbata Earl Grey Blue, bo to o niej dzisiaj postanowiliśmy napisać kolejny artykuł, ma królewskie pochodzenie. Jej podstawowa wersja, Earl Grey, została stworzona przez słynnego Twinninga na cześć Hrabiego Greya. Jednakże, wersja herbaty, o której dzisiaj będziecie mieli przyjemność przeczytać, tj. Earl Grey Blue, została stworzona specjalnie na potrzeby kanadyjskiego rynku w latach 90 ubiegłego wieku.

Przeczytaj więcej

Poranny Rock - Kawa Rozpuszczalna

   Tak jak obiecywaliśmy, zaczynamy serię artykułów, w których będziemy dokładnie przyglądać się produktom Pana Remigiusza Maciaszka. Zaczynamy od kawy rozpuszczalnej, która przez wielu uznawana jest za zbawienny produkt w dzisiejszych czasach. Pozwala ona nam w ekspresowym tempie przygotować nasz ulubiony poranny napój. Jednak jest także wielu przeciwników tej formy przygotowywania kawy. Uważają oni, że nie można tego nawet nazwać kawą, ponieważ zatracamy w ten sposób cały rytuał jej parzenia, który jest kluczowy i nieodzowny podczas jej spożywania.


Przeczytaj więcej

Twoje zakupy

Zakupy razem:

0.00 PLN