Poranny Rock - Herbata Earl Grey Blue

Poranny Rock

Herbata Earl Grey Blue


  Herbata Earl Grey Blue, bo to o niej dzisiaj postanowiliśmy napisać kolejny artykuł, ma królewskie pochodzenie. Jej podstawowa wersja, Earl Grey, została stworzona przez słynnego Twinninga na cześć Hrabiego Greya. Jednakże, wersja herbaty, o której dzisiaj będziecie mieli przyjemność przeczytać, tj. Earl Grey Blue, została stworzona specjalnie na potrzeby kanadyjskiego rynku w latach 90 ubiegłego wieku. Klasyczna wersja tego naparu w ogóle się tam nie przyjęła, z powodu jej mocnego aromatu. Dlatego firma Twinning postanowiła stworzyć jej odpowiednik, który jest łagodniejszy i posiada również liście bławatka. Dzisiaj, wersja tej herbaty jest bardzo popularna. Można ją spotkać na większości sklepowych półek. Jednak jeśli chcemy spróbować naprawdę dobrej, jakościowej herbaty, warto sięgnąć po nią do sklepów internetowych, na przykład do naszego. :)

   Przyjrzyjmy się teraz bliżej naszej herbacie, abyśmy mogli rozwiać wszelkie wątpliwości i udowodnić, iż nie jest to produkt niewiadomego pochodzenia. Poranny Rock Earl Grey Blue jest mieszanką organicznych liści Cejlońskich z indyjską odmianą pomarańczy typu Bergamot oraz europejskiego chabra.

   Dokładnie mówiąc, w skład suszu herbacianego wchodzi baza w postaci liści czarnej herbaty znanej jako Ceylon Ruhuna oraz płatki bławatka (Centaurea cyanus). Smak naparu nadaje się idealnie na każdą porę dnia. Doskonale pasuje zarówno do śniadania, jak i również w celu rozgrzania po powrocie z pracy lub szkoły, późną, mroźną polską jesienią.

   Nie ma co ukrywać, że Earl Grey Blue jest jedną z najpopularniejszych herbat. Jak dobrze wiemy, jeśli jakiś produkt staje się popularny, bardzo często powstaje znacznie gorszy jego odpowiednik. Dlatego polecamy przed zakupami przejrzeć rynek, w poszukiwaniu herbaty o dobrym składzie i pozytywnych opiniach. My zdecydowanie możemy polecić naszą herbatę, której twarzą jest Remigiusz Maciaszek i która cieszy się bardzo pochlebnymi opiniami. 


   Dziękujemy za uwagę i zachęcamy do zajrzenia na bloga już za tydzień! :)

Twoje zakupy

Zakupy razem:

0.00 PLN