JA, PACZKA - SZLACHETNY CEL

JA, PACZKA

Szlachetna akcja dla szlachetnej paczki


   Wybaczcie za krótką ciszę na blogu, ale to ze względu na zawirowania związane z akcją, której poświęcimy dzisiejszy artykuł. Na początek pytanie: Lubicie pomagać? Wierzymy, że tak. :) Czytajcie dalej! 

   JA, PACZKA to stworzona przez zespół Ja, Rock akcja charytatywna, mająca na celu zebranie jak największej ilości funduszy na szlachetną paczkę. Jej pierwsza edycja odbyła się rok temu. Okazała się wielkim sukcesem i dzięki niej udało się zebrać aż 143 353 PLN! Jednym z tegorocznych założeń jest przekroczenie tej kwoty, co jest możliwe tylko z waszą pomocą! 


   Cel JA, PACZKI z pewnością jest wspaniały i niezwykle szlachetny. Zebrane pieniądze pomogą spędzić wymarzone święta ubogim rodzinom w całej Polsce. Akcja rozpoczyna się dokładnie 14 grudnia 2016 roku o godzinie 20:00 a kończy 18 grudnia o godzinie 23:59. Będzie to trwający aż 72 godzin stream wszystkich youtuberów oraz streamerów należących do zespołu Ja, Rock. Pojawi się także kilku gości specjalnych!

   A co czyni tę akcję wyjątkową ? Na pewno jej zasięg. Szacuje się, że dotrze ona do kilku milionów ludzi. Możliwości więc są ogromne. My również, jako Zespół CoffeeStar, przyłączamy się do tej wspaniałomyślnej inicjatywy! Podczas trwającego streamu będzie można wykupić cegiełkę, z której później zostanie wylosowana nagroda - między innymi Pakiet Poranny Rock z naszego sklepu. Dodatkowo każda osoba, która w tym czasie kupi nasz produkt, wesprze JA, PACZKĘ! Kliknijcie tutaj, aby zobaczyć pełny cennik. :) Wystarczy niewielki gest, by pomóc potrzebującym, czy i ty się dołączysz? :)


   Pomaganie w okresie świątecznym jest szczególnie ważne, ponieważ nie każdy ma możliwość spędzenia świąt w taki sposób, o jakim marzy. Pomyślmy więc o wszystkich potrzebujących i przyczyńmy się do spełniania marzeń innych! Razem możemy zdziałać naprawdę wiele, dlatego mamy nadzieję, że z waszą pomocą osiągniemy zamierzony cel. 

   Chcielibyśmy także życzyć Wam wszystkim Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku! To cudowny i magiczny czas.. może warto spędzić go wspólnie z najbliższymi z kubkiem gorącej herbaty w ręku? 

Julia

Twoje zakupy

Zakupy razem:

0.00 PLN